Aktualności

W tej zakładce znajdują się nasze bieżące informacje i komunikaty.

Zakończenie sezonu coraz bliżej!

Podajemy z wyprzedzeniem najważniejsze informacje.

 
Nasze regularne zajęcia wzorem poprzednich lat trwają do 20 czerwca (czwartek) - wyjątek stanowi AKROBATYKA (info poniżej)
 
Przypominamy, że abonamenty pozostają takie same jak w innych miesiącach, natomiast można opłacać pojedyncze wejścia 40zł/h. (szczególnie grupa sobotnia szarf niebieska S4 godz 14-15, ponieważ wyjątkowo 15 czerwca również nie będzie miała zajęć)
 
21 czerwca (piątek) na scenie Sali Operowej w CSK odbędą się próby generalne grup biorących udział w Koncercie Galowym.
 
21 czerwca (piątek) - AKROBATYKA
Zajęcia akrobatyki odbędą się normalnie zgodnie z piątkowym grafikiem (grupy akrobatyczne nie występują na Koncercie Galowym).
 
W lipcu będzie obowiązywał specjalny grafik (1-25.07) i cennik wakacyjny, który pozwoli każdemu uczestniczyć w wybranych dla siebie zajęciach w wybranych dla siebie dniach.
W razie pytań prosimy o kontakt w recepcji, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr tel 508 099 846
 
Image

Oferujemy profesjonalną edukację taneczną (balet, pointy, modern) i akrobatyczną (akrobatyka, aerial silks i aerial hoop). Dysponujemy 4 odpowiednio wyposażonymi salami, a nasz bogaty grafik pozwala na optymalne połączenia różnych form zajęć.

Kontakt

Galeria GALA
ul. Fabryczna 2 - II piętro
(obok pomieszczeń BIURA GALI)
grawitan@o2.pl,
Wojciech Boryca
tel. 508 099 846

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 16.30 - 21.00
Sob: 10.00 - 16.00
Nd: 10.00 - 13.00