Zapisy i Kontynuacje

Prosty przewodnik przez proces zapisów.

Dla nowych osób

Przedstawiamy kilka wskazówek dla osób, które chcą dołączyć do naszej społeczności:

  • W celu zgłoszenia prosimy podać dane uczestnika:

    nazwisko i imię, rocznik, nr tel kontaktowy na nasz adres: grawitan@o2.pl

  • Warto rozpocząć od udziału w ZAJĘCIACH WAKACYJNYCH w lipcu i poznać całą naszą ofertę tak by od września trenować to co najbardziej odpowiada! Szczególnie polecamy nowym uczestnikom.

  • KARTA KLIENTA - osoby, które po raz pierwszy dokonują opłaty za regularne zajęcia (wrzesień-czerwiec) do kwoty pierwszego przelewu doliczają 10zł dzięki czemu otrzymują KARTĘ KLIENTA, która upoważnia do wejścia na zajęcia. W przypadku zgubienia/zniszczenia należy wyrobić następną KARTĘ (ponownie koszt 10zł).

  • W trakcie roku szkolnego można dołączyć do grup takich jak: AKROBATYKA, SZARFY, KOŁA, MODERN oraz BALET (grupy otwarte oznaczone na grafiku literą "B", natomiast "BT" są grupami teatralnymi zamkniętymi).

  • Osoby uczestniczące w grupach otwartych (pakiet Balet + Akrobatyka) poprzez systematyczną pracę mają szansę otrzymać zaproszenie do grup TEATRALNYCH.

  • Najmłodsze dzieci (w wieku 5-6 lat) najlepiej zaczynają od zajęć ogólnorozwojowych (Akrobatyka). Zalecamy rozpoczęcie od pojedynczej lekcji (koszt 40 zł).

  • Strój na zajęcia - leginsy lub krótkie spodenki, body lub przylegająca do ciała koszulka (na szarfy i koła najlepiej długie rękawki i nogawki) na stopy skarpetki (akrobatyka, modern, szarfy i koła) lub baletki (balet), włosy spięte zwykłą gumką (nisko lub po bokach) bez ozdób typu spinki, opaski.

Image

Skontaktuj się z nami

Galeria GALA ul. Fabryczna 2 - II piętro

Recepcja: 514 487 004 lub 508 099 846

Dla obecnych uczestników naszych zajęć - Kontynuacja

Chęć kontynuacji zajęć należy potwierdzić poprzez opłacenie ABONAMENTU (aktywacji KARTY KLIENTA) z uwzględnieniem aktualnego GRAFIKU i CENNIKA (w razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy).

Uczestnicy zajęć AKROBATYKA mogą rozszerzyć zajęcia o BALET (grupy otwarte) co w przyszłości może umożliwić wejście do grup TEATRALNYCH (występujących w naszych spektaklach).

Image

Oferujemy profesjonalną edukację taneczną (balet, pointy, modern) i akrobatyczną (akrobatyka, aerial silks i aerial hoop). Dysponujemy 4 odpowiednio wyposażonymi salami, a nasz bogaty grafik pozwala na optymalne połączenia różnych form zajęć.

Kontakt

Galeria GALA
ul. Fabryczna 2 - II piętro
(obok pomieszczeń BIURA GALI)
grawitan@o2.pl,
Wojciech Boryca
tel. 508 099 846

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 16.30 - 21.00
Sob: 10.00 - 16.00
Nd: 10.00 - 13.00