Aerial Silk (SZARFY): Elegancja i Wyzwanie w Powietrzu

Odkryj fascynujący świat akrobatyki powietrznej z szarfami, łączący akrobatyczne figury z tanecznym pięknem.

Image

Aerial Silk, czyli taniec na szarfach, jest jedną z najbardziej efektownych form akrobatyki powietrznej. To nie tylko sport, ale prawdziwa forma artystyczna, która wymaga siły, elastyczności oraz doskonałej kontroli nad ciałem. W naszym studio uczymy, jak poprzez specyficzne plątanie nóg i rąk wokół szarf, tworzyć piękne i złożone układy w powietrzu.

Zajęcia z Aerial Silk są przeznaczone dla każdego – niezależnie od poziomu zaawansowania. Początkujący mogą odkrywać podstawy, ucząc się, jak bezpiecznie poruszać się i tworzyć figury na szarfie, podczas gdy bardziej doświadczeni uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności, pracując nad coraz bardziej skomplikowanymi elementami.

Treningi koncentrują się nie tylko na akrobatyce, ale również na rozciąganiu i wzmacnianiu ciała, co jest niezbędne do osiągania spektakularnych efektów i utrzymania bezpieczeństwa. Dodatkowo, praca na wysokości pomaga wielu uczestnikom przełamać lęk przed wysokością i zyskać nowe perspektywy zarówno na swoje możliwości, jak i na świat.

Zapraszamy do naszego studia, aby doświadczyć nie tylko nowych umiejętności, ale także dla wielkiej radości i satysfakcji, jaką daje opanowanie tańca na szarfie. Odkryj swoją odwagę i artystyczną ekspresję w bezpieczny i dostosowany do Twojego poziomu umiejętności sposób.

Image

Skontaktuj się z nami

Galeria GALA ul. Fabryczna 2 - II piętro

508 099 846

Oferta Zajęć:

Image

Oferujemy profesjonalną edukację taneczną (balet, pointy, modern) i akrobatyczną (akrobatyka, aerial silks i aerial hoop). Dysponujemy 4 odpowiednio wyposażonymi salami, a nasz bogaty grafik pozwala na optymalne połączenia różnych form zajęć.

Kontakt

Galeria GALA
ul. Fabryczna 2 - II piętro
(obok pomieszczeń BIURA GALI)
grawitan@o2.pl,
Wojciech Boryca
tel. 508 099 846

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 16.30 - 21.00
Sob: 10.00 - 16.00
Nd: 10.00 - 13.00